w moim obwodzie najwyższa frekwencja w całym mieście: 64.7%.

duma

@nowy album radiohead -> reckoner, videotape.
(koniec kontraktu rdhd z wytwórnią wyszedł wszystkim na dobre. mnie osobiście bardzo ucieszyło ich posunięcie – sprzedaż nowego albumu w internecie za cenę ustaloną przez kupującego – może to być i 0.0 funtów. tym bardziej cieszy, że pomija się przy tym masę korporacji, które po drodze zarabiałyby ich kosztem. ot taka anarchistyczna radostka. podobno sprzedano już 1-1,5 mln downloadów za około 10 mln $. discbox przyjdzie do mnie pod choinkę)

krauze, wracaj misiu i zarabiajmy!
po-tencjalny minister gospodarki również zaprasza.

poza tym znowu ten giełdowy niepokój 2.0 w stylu „O God, thy sea is so great, and my boat is so small.” obstawiam, że wig20 jutro po-bije rekordy. w obliczu wiadomym zabawne jest dzisiejsze zachowanie tvnu (25 +7.53%). jak również, co ważniejsze, petrolinvestu (370.00 +12.09%). police wedle nowej prognozy’07 cena/zysk w granicach 11. gdzie np. ciech c/z=16. chemia nowym koniem pociągowym hossy? o ile taka będzie. jeśli będzie to istnieje duże pole do manewru. klaszczemy również spółdzielni z mewy. wzrost 3->8zł, to teraz, po nwza, ubieranko!

co cieszy, to że tyle osób ruszyło dupy i głosowało przeciwko pis. zabawne także złamanie ciszy wyborczej przez podanie wyników wyborów o 20:30 na portalu tvn24.pl i wyciszenie tego wymówką drimlabu o hakerach.
(mam w dupie content 2.0. sami sobie googlujcie.)